Ładowanie...

- Doping

2009-04-05 Piast Żmigród - Rokita Brzeg Dolny

Pierwszy doping który zorganizowaliśmy w rundzie rewanżowej wypadł na mecz wyjazdowy do leżacego 29 kilometrów od nas Zmigrodu.Na ten wyjazd organizowalismy się tydzień przed, wszystko wyszlo planowo odpadl na tylko 1 samochod .Na miejscu stawiamy się w sile 31 fanow i dwie fanki ;]. Na meczu dopingujemy nasza druzyne goracym dopingiem i śpiewem, bez zadnych elementow ultras, nie wzielizmy nawet zadnej fany z powodu braku umieszczenia jej na stadione. W sumie mecz bez zadnych atrakci( brak zorganizowanych kibicow gosci).Dobra ga i oddanie zdrowia i sil na boisku niestety nie przyniosło zwyciestwa naszej druzyny ,mecz zakonczyl sie remisem .Po meczu dziękujemy zawodnikom za mecz ...z wzajemnoscia. W spokoju udajmy się do samochodow.. i kierujemy sie w strone Brzegu Dolnego...Podsumowują mimo małych problemow organizacyjnych pozostawilismy po sobie dobre wrazenie .

autor: fanRBD

2009-04-19 Bór Oborniki Śląskie - Rokita Brzeg Dolny

Kolejna kolejka po Żmigrodzie wypadla znowu na mecz wyjazdowy do leżacych niedaleko nas, bo zaledwie 20 kilometrów Obornik Ślaskich. Na ten mecz mobilizacje była niezadobra ,mieliśmy zaledwie 2 samochody.Pojechalo nas zaledwie 18 osob, jechalismy na pare kursów(czego nie robi sie dal kochanej Rokity).Na miejscu stawiamy sie pare minut po 1 gwizdku sędziego.Odrazu wywieszamy 2 flagi i rozpoczynamy doping. Razem na stadionie jest nas 18 z Rokity i 3 fanow z OŁAWY. Prowadzimy głośni i dobry doping do konca 1 połowy , na koniec rzuciliśmy pare serpentyn , oprocz flag to jedyna oprawa jaka mielismy .Druga polowa to kontynuacja dobrzego dopingu az do konca meczu. Podsumowojąc znowu bez zadnych wiekszych atrakcji jak to bywa w 5 lidze. Miłe zaskoczenie wygrana naszej druzyny 3;0. Po meczu robimy pare pamiatkowych fotek, dziekujemy zawodniką z wzajemnoscia za mecz i udajemy sie do Brzegu.

autor: fanRBD