Ładowanie...

Pierwszoligowe rezerwy lepsze od beniaminka!

• autor: tomario, 2014-08-10 10:45

Rokita Brzeg Dolny - Zagłębie II Lubin 1:2(0:0)

Galeria zdjęć

bramki: Mateusz Szczur z karnego, dla Zagłębia: Andrzejczak i samobójcza

Rokita: Salamaga, Kulej, Mądrzejewski, Szczur, Lofek, ŻbikŻK, Hernik, Pomiećko(63'Kokociński), Dębiczak(5'Bobkiewicz)(70'Antosiewicz), Gacek, Reszka(46'Wałęga)

Nie udał się powrót po 20 latach dolnobrzeskiej drużyny do rozgrywek III ligowych. Dolnobrzeżanie nie zdobyli pierwszych 3 punktów, choć wywalczenie remisu z rezerwami pierwszoligowego Zagłębia było dość blisko. Jeszcze do 92 minuty utrzymywał się jednobramkowy remis, niestety po jednej z akcji Zagłębia piłka tak niefortunnie odbiła się od głowy Mateusza Szczura że wpadła w samo okienko bramki Salamagi.

Oby w następnym meczu w Zielonej Górze nasi piłkarze mieli więcej szczęścia!

Specjalnie dla www.rokita.futbolowo.pl kilka słów po meczu powiedział kapitan dolnobrzeskiej drużyny Jacek Mądrzejewski:

Jesteśmy rozczarowani, że nie udało nam się zremisować i przegraliśmy ten mecz w takich pechowych okolicznościach. Szkoda, że kontuzje wykluczyly z gry Horwata i Dębiczaka. Na pierwszy ogień trafił nam się bardzo wymagający przeciwnik i myślę, że z meczu na mecz nasza gra wyglądać będzie lepiej. Podziękowania dla kibiców, że tak licznie zgromadzili się na stadionie, by nas dopingować. Nie możemy doczekać się kolejnego meczu w Zielonej Górze, skąd przywieziiemy pierwsze trzy punkty w 3 lidze; )

autor: ~ebola 2014-08-11 10:37:14

avatar Cóż, jak widać w III lidze nie można opierać gry tylko na defensywie. Atak nie istniał, pomoc nie wiedziała co się dzieje... Zero zgrania i pomysłu na akcje ofensywne, nie mówiąc już o dokładnej wymianie kilku podań. Przeciwnicy od pierwszych minut kontrolowali mecz i narzucili swój styl. Pogoda była taka sama dla obu zespołów, tyle tylko, że przeciwnicy biegali szybciej i chyba jakoś bardziej im się chciało. Generalnie słabo i pozostaje mieć nadzieję, że lubinianie to faktycznie jeden z lepszych zespołów w tej grupie. Inaczej trudno podzielać optymizm Pana Jacka, który moim zdaniem jako jedyny zagrał na przyzwoitym poziomie w drużynie KP. Reszta do solidnej poprawki i to szybko, bo inaczej takich rozczarowań będzie więcej.

autor: ~szkoda slow 2014-08-11 14:06:53

avatar juniorzy w lidze terenowej. pozdrawiam

autor: ~predzej 2014-08-11 22:13:14

avatar predzej rozpadnie sie ta druzyna z takim trenerem i zarzadem bez prezesa.. jak przyjdzie co do czego to odpowiedzialność bedzie zrzucana po czlonkach zarzadu